Skoči na glavno vsebino

V sredo, 15. marca 2023, je v Žužemberku potekalo polfinale državnega prvenstva v odbojki za starejše učenke. Po slabem začetku, ko se je pri ogrevanju poškodovala kapetanka ekipe, je sledil še izgubljeni razburljivi prvi niz z rezultatom 34 proti 32 v korist OŠ Mozirje. V drugem nizu so naše pokazale odlično in borbeno igro in tekmo zaključile v svojo korist z rezultatom 2 proti 1.

 

Drugo tekmo so ob bučni podpori domačih navijačev OŠ Žužemberk začele z odličnimi servisi, odigrale brez napak in premagale domačinke z 2 proti 0.

Naše učenke so zmagale vse tekme in osvojile prvo mesto. Drugo mesto so osvojile učenke OŠ Žužemberk, tretje pa učenke OŠ Mozirje. Naše učenke so se tako uvrstile v finale državnega prvenstva v odbojki.

Učenkam in mentorici, ge. Darji Ambrožič, iskreno čestitamo in jim želimo odlično igro na finalnem turnirju.

BESEDILO: ga. Darja Ambrožič in ga. Mateja Cuznar Zadnik

FOTO: ga. Darja Ambrožič

 

(Visited 96 times, 1 visits today)
Dostopnost