Skoči na glavno vsebino

POPOLDANSKE GOVORILNE URE

Govorilne ure so namenjene obveščanju staršev oz. skrbnikov o napredku učenca, morebitnih učih ali/in vzgojni težavah ali kakih posebnostih učenca. Učitelj starše pisno ali ustno povabi na govorilne ure, včasih strokovni delavec predlaga tudi prisotnost učenca. V času govorilnih ur so staršem na voljo vsi učitelji, ki poučujejo, ne zgolj razredniki.

Govorilne ure so vsak 3. četrtek v mesecu med 17.30 in 18.30, vsak 3. teden v mesecu pa potekajo tudi dopoldanske govorilne ure.

  OKT NOV DEC JAN FEB MAR APR MAJ

GOVORILNE URE

17. 30–18. 30

četrtek

19. 10.

četrtek

16. 11.

četrtek

14. 12.

četrtek

18. 1.

četrtek

15. 2.

četrtek

21. 3.

četrtek

18. 4.

četrtek

16. 5.

 

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE

3.3  3uuč422BBč33

  IME IN PRIIMEK RAZRED DAN URA PROSTOR
1.

Nancy Bohak

Nataša Vene

1. a sreda 3. ura učilnica 1.a
2.

Arijana Đuretić

Tanja Pongrac

1. b četrtek 3. ura učilnica 1.b
3.

Mateja Kazić

Anica Mertelj Zgonc

1. c ponedeljek 3. ura učilnica 1. c
4.

Maruša Ferjan Skumavc

Romana Kristan

1. č četrtek 1. ura učilnica 1. č
5. Darja Sitar 2. a sreda 2. ura učilnica 2.a
6. Klavdija Klinar 2. b petek 3. ura učilnica 2. b
7. Lara Glavič 2. c torek 4.ura učilnica 2. c
8. Karmen Petrovčič 2. č torek 3.ura učilnica 2. č
9. Kristina Jurašek 3. a sreda 4.ura učilnica 3. a
10. Jolanda Prešern 3. b torek 2.ura učilnica 3. b
11. Barbara Potočan Iskra 3. c sreda 5.ura učilnice 3. c
12. Diana Novak / Sabina Hatič 3. č torek 5. ura učilnica 3. č
13. Magda Brus 4. a sreda 5.  ura kabinet 4. r
14. Alma Besić 4. b četrtek 3. ura kabinet 4. r
15. Neli Košir Pegan 4. c četrtek 2. ura kabinet 4. r
16. Elena Vasilkova 4. č sreda 3. ura kabinet 4.r
17. Monika Legat Mežek 5. a sreda 1. ura kabinet 5.r
18. Bojana Frank 5. b torek 4. ura kabinet 5.r
19. Tilen Vovk 5.c sreda 4. ura kabinet 5. r
20. Zehra Biščević 6. a sreda 7:30 učilnica SL1
21. Bernarda Potočnik 6. b torek 3. ura učilnica NAR
22. Lucija Opalk 6. c torek 2. ura učilnica ŠPO
23. Mojca Čebulj 6.č četrtek 3. ura Učilnica GUM
24. Maja Medja Vidic 7. a torek 2. ura učilnica TJA 2
25. Saša Femc Knaflič 7. b četrtek 2. ura kabinet BIO
26. Katja Markelj 7. c torek 1.ura učilnica TJA 1
27. Eva Bregar 8. a sreda 3.ura učilnica ZGO
28. Jožica Urukalo 8. b sreda 5. ura kabinet TIT
29. Linda Ropert 8. c petek 5.ura kabinet LUM
30. Laura Cenc Čebulj 8.č četrtek 4. ura učilnica MAT 2
31. Marija Kamenščak 9. a torek 4. ura kabinet MAT
32. Barbara Velušček 9. b četrtek 2.ura učilnica SLJ 3
33. Sanela Hajdarovič 9.c  ponedeljek  4.ura  učilnica GEO
34. Angelica Podoš   po dogovoru    učilnica RAČ
35. Darja Ambrožič   sreda 2. ura kabinet ŠPO
36. Doroteja Brgant   sreda 1.ura kabinet TJA / TJN
37. Ester Potočar   četrtek 4. ura kabinet ŠPO
38. Eva Pavlič   četrtek 2.ura kabinet MAT
39. Goran Ilić   četrtek 3. ura učilnica FIZ
40. Joško Subotić   torek 2.      ura učilnica ŠPO
41. Magda Košič   petek 3. ura učilnica KEM
42. Mateja Cuznar Zadnik   po dogovoru kabinet SLJ
43. Mojca Čušin   četrtek  2. ura učilnica SLJ 2
44. Nejc Grohar   četrtek 5. ura učilnica TJA 123
45. Sabina Rekar   sreda  2. ura  kabinet pedagoginje
46. Stanka Majc   četrtek  4. ura učilnica NEJ
47. Špela Gregorčič   ponedeljek 3. ura kabinet MAT
48. Špela Skumavec   petek  3. ura  kabinet SLJ
49. Špela Zaletelj   torek 2. ura TJA na RS
50. Uroš Pogačnik   petek  3. ura  kabinet ŠPO
 

NASLOV

Cesta Cirila Tavčarja 21,
4270 Jesenice

TELEFON

 04 58 33 250

(Visited 1.570 times, 3 visits today)
Dostopnost