Skoči na glavno vsebino

Z današnjim dnem pa se je izteklo tudi druženje s kolegi iz Francije v okviru projekta Erasmus+. V tem tednu so jih gostili mnogi učitelji naše šole – jim pokazali, kako vodijo pouk, se z njimi pogovarjali o francoskem in šolskem sistemu, izmenjali različne izkušnje ter primere dobre prakse.

Po pogovoru z njimi smo lahko kar zadovoljni z možnostmi, ki nam jih ponuja država za čim bolj kakovostno delo z mladimi.

Četrtkovo popoldne smo preživeli skupaj. Ogledali smo si razstavo Mladost mesta rdečega prahu v Kosovi graščini, se družili na skupnem kosilu ter si nato ogledali plesni nastop naših učenk.

Tudi petkovo dopoldne so preživeli na šoli, po kosilu pa je prišel čas za slovo. Še zadnjič smo izmenjali mnenja, prijateljsko pokramljali, nato pa smo se odpravili vsak svojo pot – oni domov v Francijo, mi pa na prvomajske počitnice.

BESEDILO: ga. Mateja Cuznar Zadnik

FOTO: ga. Maja Medja Vidic

(Visited 44 times, 1 visits today)
Dostopnost